Schrijf je in! Workshop 27 t/m 29 juli met leraren uit China.

Blog-mei 2012

Deze zomer vindt er van 27 t/m 29 juli een bijzondere Zhineng Qigong workshop plaats, waar maar liefst drie leraren* uit China bij aanwezig zijn. De locatie is hartje centrum in Leiden. Er is beperkt plek, dus als je interesse heb schrijf je dan snel in!
(*Leraar Liu Jianshe, leraar Zhou Ping en lerares Dong Yu Lan van Hexianju Qigong Centre op Hainan: hexju.com)

Inhoud van het programma:
Het programma omvat 3 dagen en 2 avonden. Het uitvoeren en (verder) aanleren van Zhineng Qigong level 1 en level 2 oefeningen staat centraal in deze workshop. Daarnaast gaan we in op de Zhineng Qigong theorie en is
er ook aandacht voor (self)healing. De maaltijden, drankjes en snacks zijn inbegrepen. Bij mooi weer zullen we op bijzondere plekken in de buitenlucht oefenen.

Kosten voor het gehele 3-daagse programma bedragen eur 325. Hierbij is de avondmaaltijd inbegrepen.

Neem voor meer informatie contact op!

Geplaatst in Particulieren, Workshops.